logo hercules1

fonikas-logo

niki-aiginiou

 

oper

traxones

daso

Πρωτιά για ΜΕΝΤ με ανατροπή

on Δευτέρα, 15 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, ΕΠΕΣΘ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, ΜΕΝΤ, Αίας Ευόσμου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΣΤΩΡΑ

Πρωτιά για ΜΕΝΤ με ανατροπή
Η ΜΕΝΤ κατέκτησε την πρώτη θέση στο τουρνουά του Νέστωρα στη Θεσσαλονίκη. Στον τελικό του πολύ δυνατού τουρνουά η ομάδα του Σπύρου Γκολίτση νίκησε τον ΣΠΑ Καρδίτσας με 3-2 σετ δείχνοντας ότι βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση...

Άρωμα Α2 από... Νέστωρα

on Πέμπτη, 11 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, ΕΠΕΣΘ, ΣΠΑ Καρδίτσας, ΜΕΝΤ, Αίας Ευόσμου

ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΤΟΥΡΝΟΥΑ

O ΑΜΣ Nέστωρ διοργανώνει και φέτος τουρνουά το Σαββατοκύριακο 13-14/10/12 με ομάδες που θα αγωνίζονται στην Α2 Εθνική κατηγορία...

MENT - Kαρδίτσα στον τελικό

on Κυριακή, 14 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, ΕΠΕΣΘ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, ΜΕΝΤ, Αίας Ευόσμου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΣΤΩΡΑ

MENT - Kαρδίτσα στον τελικό
Η ΜΕΝΤ και ο ΣΠΑ Καρδίτσας προκρίθηκαν στον τελικό του τουρνουά που διοργανώνει με επιτυχία ο Νέστωρ στη Θεσσαλονίκη και σήμερα στις 18.00 και 20.00 θα γίνουν οι τελικοί. Οι ημιτελικοί είχαν υψηλό επίπεδο με τη ΜΕΝΤ, τον Αίαντα και τον ΣΠΑ Καρδίτσας...

«Άνοιξε» το Κύπελλο, 50% συμμετοχή

on Τετάρτη, 03 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ο ΕΟΠΕ πήρε την απόφαση για «άνοιγμα» του Κύπελλου Ελλάδος, προς όλες τις ομάδες, όλων των κατηγοριών.

Κληρώνει για Α1 και Α2

on Τετάρτη, 19 Σεπ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Ε.Ο.ΠΕ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Slideshow, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΕΑΠ, Απολλων Καλαμαριάς, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Live 2012-13

Βόλεϊ Λιγκ ΟΠΑΠ 2012-13
(1η αγωνιστική)
Σάββατο 13 Οκτωβρίου
18.30: Κηφισιά - Φοίνικας
1-3 (25-22, 14-25, 31-33, 23-25)
19.00: Λαμία - Ολυμπιακός
0-3 (18-25, 24-26, 20-25)
19.00: Παμβοχαϊκός-Μίλων
2-3 (21-25, 25-15, 23-25, 25-17, 23-25)
19.00: Άρης -Νίκη Αιγινίου
3-0 (26-24, 25-23, 25-21)
Κυριακή 14 Οκτωβρίου
18.00: ΠΑΟΚ - Ηρακλής 3-0 (25-19, 25-11, 25-23)
Δευτέρα 15 Οκτωβρίου
19.00: ΠΑΟ - Εθνικός Αλ.
Live - Novasports-3

Α1 Γυναικών 2012-13
(1η αγωνιστική)
Σάββατο 13 Οκτωβρίου
ΑΕΚ - ΟΠΕ Ρεθύμνου 3-0 (25-11, 25-16, 25-09)
Ολυμπιακός - Ηρακλής 3-0 (25-14, 25-11, 25-15)
Τράχωνες - ΔΑΣΩ 3-2 (25-23, 25-22, 22-25, 23-25, 15-06)
Μαρκόπουλο - ΠΑΟ 3-2 (27-25, 25-22, 20-25, 19-25, 15-10)
Ανατόλια -Βριλήσσια 2-3 (20-25, 25-23, 27-25, 17-25, 11-15)
Mακεδόνες - Ηρακλής Κηφισιάς 1-3 (11-25, 25-22, 23-25, 16-25)

Efi Sfyri BV Academy

Ευρωπαϊκό Εφήβων

ΕURO JUNIORS MEN 2012
(24/8-2/9 Δανία, Πολωνία)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΚΑΤΑΤΑΞΗ
(Γκντίνια - Πολωνία)
Τελικός - 2 Σεπτεμβρίου:
19.30: Ιταλία - Ισπανία 3-1 (25-21, 25-14, 23-25, 25-22)
Μικρός τελικός:
16.30: Τουρκία - Βέλγιο 2-3 (24-26, 25-17, 25-21, 22-25, 15-17)
Ο δρόμος για τα τελικά
Το video των αγώνων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Collection 2012-13


Book Volley