logo hercules1

fonikas-logo

niki-aiginiou

 

oper

traxones

daso

«Άνοιξε» το Κύπελλο, 50% συμμετοχή

on Τετάρτη, 03 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ο ΕΟΠΕ πήρε την απόφαση για «άνοιγμα» του Κύπελλου Ελλάδος, προς όλες τις ομάδες, όλων των κατηγοριών.

Κληρώνει για Α1 και Α2

on Τετάρτη, 19 Σεπ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Ε.Ο.ΠΕ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Slideshow, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΕΑΠ, Απολλων Καλαμαριάς, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Η ΓΕΗ ένα σετ από την Α2

on Σάββατο, 21 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Slideshow, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Καλαμάτα 80

B΄ΕΘΝΙΚΗ - ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ: ΓΕΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 3-0

Η ΓΕΗ ένα σετ από την Α2
Ένα σετ θέλει ακόμα η ΓΕ Ηρακλείου για να πάρει την άνοδο στην Α2 ανδρών καθώς στον πρώτο αγώνα μπαράζ με την Καλαμάτα 80 που έγινε απόψε στο Ηράκλειο (και μετά την κρίσιμη αναμέτρηση ΑΘΛΕΣΗ – Βύρωνα για την Α2 γυναικών) επικράτησε με 3-0...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Παρασκευή, 06 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Η ΓΕΗ τη νίκη, ο Ιωνικός τα παράπονα

on Κυριακή, 01 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΕ Ηρακλείου, ΓΣ Απόλλων

Β' ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΟΜΙΛΟΣ: ΓΕΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 3-0

Η ΓΕΗ τη νίκη, ο Ιωνικός τα παράπονα

Η ΓΕ Ηρακλείου πήρε πολύτιμη νίκη από τον Ιωνικό Ν.Φ. με 3-0 και εξασφάλισε πλεονέκτημα σε περίπτωση που χρειαστεί καλύτερη βαθμολογία από την Καλαμάτα 80 στα μπαράζ (θα γίνουν δύο αγώνες κι αν οι δύο ομάδες σημειώσουν από μια νίκη θα μετρήσει η βαθμολογία). Ο αγώνας...

Η ΓΕΗ πήρε τρίποντο ανόδου

on Δευτέρα, 12 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΕ Ηρακλείου, ΓΣ Απόλλων

Β' ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ ΛΕΣΒΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2-3

Η ΓΕΗ πήρε τρίποντο ανόδου

Σπουδαία νίκη με 3-1 σημείωσε η ΓΕ Ηρακλείου επί του Απόλλωνα στο ντέρμπι της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Β΄ κατηγορίας ανδρών. Από τον Απόλλων εδώ και δύο εβδομάδες έχει παραιτηθεί ο Γιάννης Πλήθης και τη θέση του έχει πάρει ο Γιώργος Καραγιάννης. Με τη νίκη αυτή η ομάδα του Γιώργου Σταυρόπουλου...

Το πρόγραμμα 2-5/3

on Παρασκευή, 02 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το πρόγραμμα 2-5/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 2-5/3...

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2

on Παρασκευή, 17 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για τους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών για το προσεχές Σαββατοκύριακο 18-19 Φεβρουαρίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2

on Παρασκευή, 10 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων το τριήμερο 11 ως 13 Φεβρουαρίου...

«Χρυσό» σετ και Α2 για την ΓΕΗ

on Σάββατο, 28 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Καλαμάτα 80

ΜΠΑΡΑΖ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 - ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3-1

«Χρυσό» σετ και Α2 για την ΓΕΗ
Καλαμάτα. Του: Σπύρου Ηλιόπουλου
Γλυκιά ήττα με 3-1 υπέστη η ΓΕ Ηρακλείου από την Καλαμάτα 80 και σε συνδυασμό με το 3-0 του πρώτου αγώνα η ομάδα της Κρήτης ανέβηκε στην Α2, αφού από του χρόνου καταργείται η Β' Εθνική...

Νίκη του Εθνικού, μπαράζ η ΓΕΗ

on Σάββατο, 07 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Εθνικός Πειραιώς, ΓΕ Ηρακλείου

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ: Α΄ΟΜΙΛΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΕΗ 3-1

Νίκη του Εθνικού, μπαράζ η ΓΕΗ
Ο Εθνικός αποχαιρέτησε τον Α΄όμιλο της Β΄Εθνικής Ανδρών με νίκη επί της ΓΕ Ηρακλείου 3-1 σετ, την 2η θέση και την άνοδο στην Α2. Αντίθετα, η ΓΕΗ θα έχει μία ακόμα ευκαιρία για να ανέβει στην Α2 σε διπλούς αγώνες μπαράζ με την Καλαμάτα 80...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Πέμπτη, 05 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3

on Σάββατο, 17 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων ανά κατηγορία για το διάστημα 16-26 Μαρτίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3

on Παρασκευή, 09 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 10-12/3...

Γύρισε για να μείνει στην κορυφή

on Κυριακή, 19 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΑΕΚ, ΓΕ Ηρακλείου

Β΄ΕΘΝΙΚΗ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ: ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕΚ 1-3

Γύρισε για να μείνει στην κορυφή

Η ΑΕΚ έχοντας στο πλευρό της περίπου 80 οπαδούς της νίκησε στο Ηράκλειο την τοπική ΓΕΗ με 3-1 και σε συνδυασμό με το ρεπό του Εθνικού πέρασε και πάλι στην πρώτη θέση του Α΄ομίλου της Β΄Εθνικής ανδρών...

Η ΓΕΗ πήρε το ντέρμπι της Κρήτης

on Δευτέρα, 13 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων

Β' ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΟΜΙΛΟΣ: ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ - ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-3

Η ΓΕΗ πήρε το ντέρμπι της Κρήτης

Η ΓΕ Ηρακλείου νίκησε το ντέρμπι με τον ΣΦΠ Χανίων και μάλιστα εκτός έδρας με 3-0 και προσπέρασε τον Απόλλων στην 5η θέση της βαθμολογίας του Α΄ομίλου της Β΄Εθνικής Ανδρών. Είναι η 5η νίκη της ομάδας του Ηρακλείου και η δεύτερη συνεχόμενη και μάλιστα παρουσία του Γιώργου Σταυρόπουλου στον πάγκο της...

Σε απόσταση βολής ο Εθνικός

on Κυριακή, 22 Ιαν 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Εθνικός Πειραιώς, ΓΕ Ηρακλείου

Β' ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΟΜΙΛΟΣ: ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1-3

Σε απόσταση βολής ο Εθνικός

Ο Εθνικός πέρασε νικηφόρα και από το Ηράκλει νικώντας την μαχητική ΓΕΗ με 3-1 και πλέον είναι σε απόσταση βολής από τον Ιωνικό Ν.Φ. και την ΑΕΚ οπότε ο Β΄γύρος στον Α΄όμιλο της Β΄Εθνικής αναμένεται συγκλονιστικός...

Live 2012-13

Βόλεϊ Λιγκ ΟΠΑΠ 2012-13
(1η αγωνιστική)
Σάββατο 13 Οκτωβρίου
18.30: Κηφισιά - Φοίνικας
1-3 (25-22, 14-25, 31-33, 23-25)
19.00: Λαμία - Ολυμπιακός
0-3 (18-25, 24-26, 20-25)
19.00: Παμβοχαϊκός-Μίλων
2-3 (21-25, 25-15, 23-25, 25-17, 23-25)
19.00: Άρης -Νίκη Αιγινίου
3-0 (26-24, 25-23, 25-21)
Κυριακή 14 Οκτωβρίου
18.00: ΠΑΟΚ - Ηρακλής 3-0 (25-19, 25-11, 25-23)
Δευτέρα 15 Οκτωβρίου
19.00: ΠΑΟ - Εθνικός Αλ.
Live - Novasports-3

Α1 Γυναικών 2012-13
(1η αγωνιστική)
Σάββατο 13 Οκτωβρίου
ΑΕΚ - ΟΠΕ Ρεθύμνου 3-0 (25-11, 25-16, 25-09)
Ολυμπιακός - Ηρακλής 3-0 (25-14, 25-11, 25-15)
Τράχωνες - ΔΑΣΩ 3-2 (25-23, 25-22, 22-25, 23-25, 15-06)
Μαρκόπουλο - ΠΑΟ 3-2 (27-25, 25-22, 20-25, 19-25, 15-10)
Ανατόλια -Βριλήσσια 2-3 (20-25, 25-23, 27-25, 17-25, 11-15)
Mακεδόνες - Ηρακλής Κηφισιάς 1-3 (11-25, 25-22, 23-25, 16-25)

Efi Sfyri BV Academy

Ευρωπαϊκό Εφήβων

ΕURO JUNIORS MEN 2012
(24/8-2/9 Δανία, Πολωνία)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΚΑΤΑΤΑΞΗ
(Γκντίνια - Πολωνία)
Τελικός - 2 Σεπτεμβρίου:
19.30: Ιταλία - Ισπανία 3-1 (25-21, 25-14, 23-25, 25-22)
Μικρός τελικός:
16.30: Τουρκία - Βέλγιο 2-3 (24-26, 25-17, 25-21, 22-25, 15-17)
Ο δρόμος για τα τελικά
Το video των αγώνων

Collection 2012-13


Book Volley