logo hercules1

fonikas-logo

niki-aiginiou

 

oper

traxones

daso

«Ενθουσιασμός και καλή πορεία»

on Δευτέρα, 08 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΕΑ Λάρισας

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ: Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

«Ενθουσιασμός και καλή πορεία»
Επέστρεψε στην ΕΑΛ μετά την ολοκλήρωση των σπουδών της η Ελίνα Κουτσογιάννη αφού περιπλανήθηκε για πέντε χρόνια σε ομάδες της Θεσσαλονίκης και γεμάτη εμπειρίες θέλει να...

Νίκες για Λαρισαϊκό και Νίκη (ΦΩΤΟ - VIDEO)

on Σάββατο, 22 Σεπ 2012. Posted in VOLLEYBALL, ΕΑ Λάρισας, ΕΣΠΕΚΕΛ, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «ΑΡΓΩ»

Βόλος, αποστολή: Του: Κώστα Κολιού
Στο τουρνουά βόλεϊ γυναικών «Αργώ» που γίνεται στο «Β.Παρασκευόπουλος» του Βόλου και λαμβάνουν μέρος ο Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, η Νίκη Βόλου, ΕΑ Λάρισας και ο ΑΣ Αργώ Βόλου ξεκίνησαν με νίκες η Νίκη Βόλου, ο Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός και η Ελασσόνα, ενώ η ευχάριστη έκπληξη είναι η διοργανώτρια ομάδα ΑΣ Αργώ που με επικεφαλής τον Βαγγέλη Σταθόπουλο έχει βάλει στόχο την άνοδο στην Α2 γυναικών...

Κληρώνει για Α1 και Α2

on Τετάρτη, 19 Σεπ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Ε.Ο.ΠΕ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Slideshow, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΕΑΠ, Απολλων Καλαμαριάς, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Αγωνιστικό πρόγραμμα 20-28/4

on Παρασκευή, 20 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Αγωνιστικό πρόγραμμα 20-28/4
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρωταθλημάτων των εθνικών κατηγορίων από 20-28 Απριλίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Πέμπτη, 05 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3

on Παρασκευή, 09 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 10-12/3...

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2

on Παρασκευή, 17 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για τους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών για το προσεχές Σαββατοκύριακο 18-19 Φεβρουαρίου...

«Έξω» πάνε καλά οι Ιωνες

on Κυριακή, 22 Ιαν 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΕΑ Λάρισας, Α.Σ.Π.Ίωνες

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ 2-3

«Έξω» πάνε καλά οι Ιωνες
Tην 4η νίκη του στο πρωτάθλημα και μάλιστα εκτός έδρας σημείωσαν οι Ιωνες που μετά από συναρπαστικό αγώνα νίκησαν στην Λάρισα την ΕΑΛ 3-2 και πέρασαν στην 5η θέση του πρωταθλήματος....

«Άνοιξε» το Κύπελλο, 50% συμμετοχή

on Τετάρτη, 03 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ο ΕΟΠΕ πήρε την απόφαση για «άνοιγμα» του Κύπελλου Ελλάδος, προς όλες τις ομάδες, όλων των κατηγοριών.

Πρώτος... τίτλος για Φιλαθλητικό Λαρισαϊκό (ΦΩΤΟ - VIDEO)

on Κυριακή, 23 Σεπ 2012. Posted in VOLLEYBALL, ΕΑ Λάρισας, ΕΣΠΕΚΕΛ, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «ΑΡΓΩ» ΣΤΟ ΒΟΛΟ

Βόλος, αποστολή: Του: Κώστα Κολιού
Ο Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός κατέκτησε τον πρώτο άτυπο τίτλο της σεζόν καθώς πήρε την πρώτη θέση στο τουρνουά γυναικών «Αργώ» που έγινε στο «Β.Παρασκευόπουλος» του Βόλου. Αγωνίστηκαν ο Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, η Νίκη Βόλου, ΕΑ Λάρισας και ο ΑΣ Αργώ Βόλου και το επίπεδο ήταν πολύ υψηλό...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Παρασκευή, 06 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3

on Σάββατο, 17 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων ανά κατηγορία για το διάστημα 16-26 Μαρτίου...

Το πρόγραμμα 2-5/3

on Παρασκευή, 02 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το πρόγραμμα 2-5/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 2-5/3...

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2

on Παρασκευή, 10 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων το τριήμερο 11 ως 13 Φεβρουαρίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές 20-23/1

on Δευτέρα, 16 Ιαν 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ 20-23/1

Πρόγραμμα και διαιτητές 20-23/1
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων του τετραημέρου 20-23/1 για τις κατηγορίες Volleyleague, Α1 γυναικών, Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών...

Efi Sfyri BV Academy

Ευρωπαϊκό Εφήβων

ΕURO JUNIORS MEN 2012
(24/8-2/9 Δανία, Πολωνία)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΚΑΤΑΤΑΞΗ
(Γκντίνια - Πολωνία)
Τελικός - 2 Σεπτεμβρίου:
19.30: Ιταλία - Ισπανία 3-1 (25-21, 25-14, 23-25, 25-22)
Μικρός τελικός:
16.30: Τουρκία - Βέλγιο 2-3 (24-26, 25-17, 25-21, 22-25, 15-17)
Ο δρόμος για τα τελικά
Το video των αγώνων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Collection 2012-13


Book Volley