logo hercules1

fonikas-logo

niki-aiginiou

 

oper

traxones

daso

Τα βλέπεις όλα με 20€

on Τετάρτη, 10 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΣΦΠ Χανίων, ΣΦΠ Χανίων

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

Κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια διαρκείας για τους αγώνες των ομάδων ανδρών και γυναικών των Χανίων που αγωνίζονται στην Α2 Εθνική κατηγορία...

Οι αδελφές Χατζάκη στα Χανιά

on Τρίτη, 02 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Μεταγραφές, ΣΦΠ Χανίων

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

Με τις αδελφές Χατζάκη ενισχύθηκε η γυναικεία ομάδα των Χανίων. Η Ραφαέλλα και η Ελεάννα που με την ΑΘΛΕΣΗ κατέκτησαν την 3η θέση στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νεανίδων φεύγουν από το Ηράκλειο και την ΑΘΛΕΣΗ για να αγωνιστούν στα Χανιά...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Παρασκευή, 06 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3

on Σάββατο, 17 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων ανά κατηγορία για το διάστημα 16-26 Μαρτίου...

Το πρόγραμμα 2-5/3

on Παρασκευή, 02 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το πρόγραμμα 2-5/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 2-5/3...

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2

on Παρασκευή, 17 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για τους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών για το προσεχές Σαββατοκύριακο 18-19 Φεβρουαρίου...

«Άνοιξε» το Κύπελλο, 50% συμμετοχή

on Τετάρτη, 03 Οκτ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ο ΕΟΠΕ πήρε την απόφαση για «άνοιγμα» του Κύπελλου Ελλάδος, προς όλες τις ομάδες, όλων των κατηγοριών.

Κληρώνει για Α1 και Α2

on Τετάρτη, 19 Σεπ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Ε.Ο.ΠΕ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Slideshow, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΕΑΠ, Απολλων Καλαμαριάς, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Αγωνιστικό πρόγραμμα 20-28/4

on Παρασκευή, 20 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Αγωνιστικό πρόγραμμα 20-28/4
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρωταθλημάτων των εθνικών κατηγορίων από 20-28 Απριλίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Πέμπτη, 05 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3

on Παρασκευή, 09 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 10-12/3...

Η 5η νίκη την έφερε 5η θέση

on Δευτέρα, 20 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΣΦΠ Χανίων, Αγ.Παρασκευή

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ -Α΄ ΟΜΙΛΟΣ: ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-3

Η 5η νίκη την έφερε 5η θέση

Την 5η νίκη της, την τρίτη συνεχόμενη και την τρίτη εκτός έδρας σημείωσε η Αγία Παρασκευή και μάλιστα στο ντέρμπι του Β΄ ομίλου της Α2 γυναικών με αντίπαλο τα Χανιά στην Κρήτη. Η ομάδα του Νίκου Κωστακόπουλου επιβεβαίωσε...

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2

on Παρασκευή, 10 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων το τριήμερο 11 ως 13 Φεβρουαρίου...

Efi Sfyri BV Academy

Ευρωπαϊκό Εφήβων

ΕURO JUNIORS MEN 2012
(24/8-2/9 Δανία, Πολωνία)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΚΑΤΑΤΑΞΗ
(Γκντίνια - Πολωνία)
Τελικός - 2 Σεπτεμβρίου:
19.30: Ιταλία - Ισπανία 3-1 (25-21, 25-14, 23-25, 25-22)
Μικρός τελικός:
16.30: Τουρκία - Βέλγιο 2-3 (24-26, 25-17, 25-21, 22-25, 15-17)
Ο δρόμος για τα τελικά
Το video των αγώνων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Collection 2012-13


Book Volley