logo hercules1

fonikas-logo

niki-aiginiou

 

oper

traxones

daso

Ολα τα φιλικά προετοιμασίας

on Τετάρτη, 26 Σεπ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Μεταγραφές, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2012-13

Ολα τα φιλικά προετοιμασίας
Δείτε από το volleynews.gr όλα τα φιλικά των ομάδων της Βόλεϊ Λιγκ και της Α1 γυναικών καθώς και τα σημαντικότερα από την Α2 ανδρών και γυναικών...
ΟΛΑ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Α) ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ) ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΖΟΝ 2012-13
Γ-4/10: 18.00: Τράχωνες Αλίμου - Βριλήσσια
Γ-2/10: 15.00: Τράχωνες Αλίμου - ΑΕΚ
Γ-30/9: Τουρνουά Λαγκαδά - 20.00: Τελικός
Γ-30/9: Τουρνουά Λαγκαδά - 18.00: Μικρός Τελικός
Α-29/9: 19.00: Ολυμπιακός – ΓΣ Λαμία
Γ-29/9: 16.00: Ολυμπιακός – Τράχωνες Αλίμου
Γ-29/9: Τουρνουά Λαγκαδά - 20.00: ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Ηρακλής
Γ-29/9: Τουρνουά Λαγκαδά - 18.00: ΔΑΣΩ - Μακεδόνες Αξιού
Γ-27/9: 19.30: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Α-27/9: 20.30: Απόλλων Πατρών - Ερμής Πατρών
Γ-25/9: 17.00: Τράχωνες Αλίμου - ΑΕΚ 0-4 (12-25, 15-25, 17-25, 18-25)
Α-23/9: ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2 (18-25, 23-25, 25-18, 25-20, 15-11)
Α-23/9: Ολυμπιάδα Πατρών - ΑΕ Μεσολογγίου 3-1 (25-19, 25-18, 22-25, 25-18)
Α-23/9: Τουρνουά Πορταριάς: 11.30: Άρης – Φοίνικας 1-2 (28-26, 25-27, 27-29)
Α-23/9: Τουρνουά Πορταριάς: 13.00: Ολυμπιακός – Παμβοχαϊκός 3-1 (20-25, 25-19, 25-20, 25-18)
Γ-23/9: Τουρνουά Αμπελοκήπων: 17:00 Ελπίς Αμπελοκήπων - Άρης 1-3 (22-25, 25-20,19-25, 23-25)
Γ-23/9: Τουρνουά Αμπελοκήπων: 19:00 Ανατόλια -Νέα Γενεά 3-1 (25-27, 25-20, 25-17, 25-23)
Γ-23/9: Παναθηναϊκός - Βριλήσσια 3-1 (22-25, 25-22, 25-15, 26-24)
Γ-23/9: Τουρνουά «Μικράς Ασίας», «Ν.Φιλαδέλφειας»: 21.00: Τελικός (ματαιώθηκε)
Γ-23/9: Τουρνουά «Μικράς Ασίας», «Ν.Φιλαδέλφειας»: 18.30: Μικρός τελικός (ματαιώθηκε)
Α-22/9: 19.00: Αίας Μαλεσίνας - ΓΣ Λαμίας 1-3 (25-23, 09-25, 14-25, 16-25)
Α-22/9: 17.00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - ΠΑΟΚ 3-2 (21-25, 27-25, 22-25, 28-26, 15-06)
Α-22/9: 19.00: Μίλων – Παναχαϊκή 1-3 (15-25, 14-25, 25-15, 22-25)
Α-22/9: Τουρνουά Πορταριάς: 17.30: Άρης – Παμβοχαϊκός 0-3 (25-22, 25-16, 25-21)
Α-22/9: Τουρνουά Πορταριάς: 20.00: Φοίνικας – Ολυμπιακός 0-3 (23-25, 14-25, 14-25)
Γ-22/9: 18.00: Ηλυσιακός – Τράχωνες Αλίμου (ματαιώθηκε)
Γ-22/9: Τουρνουά Αμπελοκήπων: 17:00 Άρης - Νέα Γενεά 3-0
Γ-22/9: Τουρνουά Αμπελοκήπων: 19:00 Ανατόλια - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0 (25-21, 25-15, 25-19)
Γ-22/9: Τουρνουά «Μικράς Ασίας», «Στ.Καλαϊτζής»: 21.00: ΑΕΚ - Αμαζόνες (ματαιώθηκε)
Γ-22/9: Τουρνουά «Μικράς Ασίας», «Στ.Καλαϊτζής»: 18.30: Πανιώνιος - Ηρακλής Κηφισιάς (ματαιώθηκε)
Γ-22/9: 18.00: Μαρκόπουλο - Ολυμπιακός 0-4 (23-25, 16-25, 15-25, 15-25)
Α-21/9: Τουρνουά Πορταριάς: 18.00: Άρης – Ολυμπιακός 3-2 (14-25, 25-18, 21-25, 27-25, 15-10)
Α-21/9: Τουρνουά Πορταριάς: 20.30: Φοίνικας – Παμβοχαϊκός 3-1 (25-18, 19-25, 25-21, 25-17) 
Α-21/9: 18.00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - ΠΑΟΚ 3-0 (25-22, 39-37, 25-21)
Γ-21/9: Τουρνουά Αμπελοκήπων: 18:30 Ελπίς Αμπελοκήπων - Νέα Γενεά 3-0 (25-09, 25-14, 25-20)
Γ-21/9 Τουρνουά Αμπελοκήπων: 20:30: Ανατόλια - Άρης 3-1 (21-25, 26-24, 25-14, 25-16)
Γ- 20/9: 17.30: Μαρκόπουλο – ΑΕΚ 0-3 (07-25, 11-25, 17-25)
Α-19/9: Ολυμπιακός – Μίλων 4-0 (25-20, 25-21, 25-17, 25-18)
Α-19/9: Άρης – ΠΑΟΚ 3-0
Γ-18/9: Θέτιδα Βούλας – Παναθηναϊκός 0-4
Γ-18/9: Ανατόλια – Εαρινός Βότσης 3-0 (25-23, 26-24, 25-14)
Α-15/9: Θέτιδα Βούλας – Τράχωνες Αλίμου 0-3
Γ-15/9: Βριλήσσια – ΑΕΚ 0-3 (20-25, 22-25, 22-25)
Γ-15/9: Άρης – Μ.Αλέξανδρος 3-0
Γ-15/9: Εαρινός Βότσης – Γαλαξίας 3-0
Γ-15/9: Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο 4-0 (27-25, 25-15, 25-05, 25-19)
Γ-15/9: Παναθηναϊκός – Θέτιδα Βούλας 3-1 (25-17, 25-11, 25-19, 23-25)
Α-15/9: Ερμής Πατρών – ΑΕ Μεσολογγίου 3-1  (23-25, 25-22, 25-15, 25-17)
Α-15/9: Ολυμπιακός – ΑΟ Κηφισιάς 2-2
Α-15/9: Παμβοχαϊκός – Αίας Μαλεσίνας 5-0 (25-16, 25-14, 25-17, 25-20, 15-07)
Α-14/9: ΠΑΟΚ – Άρης 0-3
Α-12/9: Ολυμπιακός – Κηφισιά 3-0

*Η λίστα ενημερώνεται μετά από κάθε φιλικό και όταν ανακοινώνονται νέα φιλικά από τις ομάδες.

Σχόλια (0)

Αφήστε σχόλιο

Υποβάλετε σχόλια ως guest. Προαιρετική σύνδεση παρακάτω.

Efi Sfyri BV Academy

Ευρωπαϊκό Εφήβων

ΕURO JUNIORS MEN 2012
(24/8-2/9 Δανία, Πολωνία)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΚΑΤΑΤΑΞΗ
(Γκντίνια - Πολωνία)
Τελικός - 2 Σεπτεμβρίου:
19.30: Ιταλία - Ισπανία 3-1 (25-21, 25-14, 23-25, 25-22)
Μικρός τελικός:
16.30: Τουρκία - Βέλγιο 2-3 (24-26, 25-17, 25-21, 22-25, 15-17)
Ο δρόμος για τα τελικά
Το video των αγώνων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Collection 2012-13


Book Volley