logo hercules1

fonikas-logo

niki-aiginiou

 

oper

traxones

daso

ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας

«Άνοιξε» το Κύπελλο, 50% συμμετοχή

on Τετάρτη, 03 Οκτ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ο ΕΟΠΕ πήρε την απόφαση για «άνοιγμα» του Κύπελλου Ελλάδος, προς όλες τις ομάδες, όλων των κατηγοριών.

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Παρασκευή, 06 Απρ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3

on Σάββατο, 17 Μαρ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων ανά κατηγορία για το διάστημα 16-26 Μαρτίου...

Πέρασε δύσκολα στη Σκύδρα

on Κυριακή, 04 Μαρ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ Γ'ΟΜΙΛΟΣ: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ: 1-3

Πέρασε δύσκολα στη Σκύδρα

Επικράτησε το φαβορί στο παιχνίδι της Σκύδρας. Η Ελπίδα, κατάφερε να κερδίσει και να πάρει τους 3 βαθμούς, αλλά το αξιοσημείωτο είναι πως τα πιτσιρίκια του Χριστοφορίδη έδειξαν πάρα πολύ καλή εικόνα...

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2

on Παρασκευή, 17 Φεβ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για τους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών για το προσεχές Σαββατοκύριακο 18-19 Φεβρουαρίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2

on Παρασκευή, 10 Φεβ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων το τριήμερο 11 ως 13 Φεβρουαρίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές 20-23/1

on Δευτέρα, 16 Ιαν 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ 20-23/1

Πρόγραμμα και διαιτητές 20-23/1
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων του τετραημέρου 20-23/1 για τις κατηγορίες Volleyleague, Α1 γυναικών, Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών...

Πρόγραμμα και διαιτητές 13-16/1

on Τρίτη, 10 Ιαν 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Διαιτησία, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πρόγραμμα και διαιτητές 13-16/1
Η ΚΕΔ/ΕΟΠΕ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων του τετραημέρου 13-16 Ιανουαρίου 2012 για τις κατηγορίες Volleyleague, Α1 γυναικών, Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνική ανδρών...

Εύκολο τρίποντο η Ελπίδα

on Κυριακή, 18 Δεκ 2011. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων

Εύκολο τρίποντο η Ελπίδα

Η Ελπίδα Αμπελοκήπων δεν δυσκολεύτηκε στην 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Ανδρών καθώς επικράτησε με 3-0 (25-19, 25-08, 25-08) του Αριστοτέλη Σκύδρας...

Κληρώνει για Α1 και Α2

on Τετάρτη, 19 Σεπ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Ε.Ο.ΠΕ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Slideshow, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΕΑΠ, Απολλων Καλαμαριάς, Επίκουρος Πολίχνης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ο.Φ.Η., Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Ερμής Α.Σ.Π., Ιωνικός Σάμου, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Αίας Ευόσμου, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Νηρέας Χίου, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, Φ.Σ.Αρίων, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Πέμπτη, 05 Απρ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Πανελλήνιος ΓΣ, Επίκουρος Πολίχνης, ΓΣ Κερατέας, ΕΑ Λάρισας, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3

on Παρασκευή, 09 Μαρ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 10-12/3...

Το πρόγραμμα 2-5/3

on Παρασκευή, 02 Μαρ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Αρης Α.Σ., ΓΣ Λαμία, Πανελλήνιος ΓΣ, ΠΑΟΚ, ΕΑΠ, Ηρακλής Γ.Σ., Απολλων Καλαμαριάς, Α.Ο Κηφισιάς, Επίκουρος Πολίχνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Μαρκόπουλο, Ηρακλής Γ.Σ., Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Ηρακλής Κηφισιάς, ΓΣ Κερατέας, Ανατόλια, ΕΑ Λάρισας, ΑΕΚ, Πειραματικό, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Φοίνικας Σύρου, Παμβοχαϊκός, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Βριλήσσια, Αρτεμις Κορυδαλλού, Μακεδόνες Αξιού, Άρης Α.Σ., Πανναξιακός ΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ορεστιάδα Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Κοροιβος Αμαλιάδας, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μίλων ΑΟΝΣ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Νίκη Αιγινίου, ΖΑΟΝ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πετρούπολη Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., Ιωνικός Ν.Φ., ΟΠΕ Ρεθύμνου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Ε.Α.Πατρών, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Γ.Σ.Δράμας, Επίκουρος Πολίχνης, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Εθνικός Πειραιώς, ΓΑΣ Λέσβου, Πανιώνιος Γ.Σ., ΓΕ Ηρακλείου, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Απόλλων, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιωνικός Ν.Φ., Φ.Ε.Ιωαννίνων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Α.Ο.Πρεβέζης, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Αίας Μαλεσίνας, Κολέγιο Αθηνών, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ολυμπιάδα Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΧΑΝΘ, Α.Ο.Σερρών, ΑΜΟ Γαλαξίας, Φ.Σ.Αρίων, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το πρόγραμμα 2-5/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 2-5/3...

Εύκολο πέρασμα της ΧΑΝΘ απο Σκύδρα

on Σάββατο, 11 Φεβ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΧΑΝΘ

Β ΕΘΝΙΚΗ Γ'ΟΜΙΛΟΣ: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΧΑΝΘ: 0-3

Εύκολο πέρασμα της ΧΑΝΘ απο Σκύδρα
Επικράτηση της ΧΑΝΘ μέσα στη Σκύδρα με 0-3 σετ, σε ένα παιχνίδι που για τους φιλοξενούμενους ήρθαν τα καλά μαντάτα από νωρίς...

Συνήλθε μετά το 1ο σετ

on Σάββατο, 04 Φεβ 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Σερρών

Β ΕΘΝΙΚΗ Γ'ΟΜΙΛΟΣ: ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3-1

Συνήλθε μετά το 1ο σετ

Νίκη για τη γηπεδούχο ομάδα των Σερρών απέναντι στον ιδιαίτερα νεανικό Αριστοτέλη, ο οποίος είχε στη σύνθεση του παιδιά από το παιδικό και μόλις δύο μεγάλους...

«Διπλό» στη Σκύδρα πριν το ντέρμπι

on Κυριακή, 15 Ιαν 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΑΜΟ Γαλαξίας

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0-3

«Διπλό» στη Σκύδρα πριν το ντέρμπι
Νικηφόρο πέρασμα από τη Σκύδρα έκανε ο Γαλαξίας επί της νεανικής όσο και μαχητικής ομάδας του Αριστοτέλη. Με τη νίκη 3-0 ο Γαλαξίας διατηρήθηκε στην...

Στη θέση του οδηγού η ΜΕΝΤ

on Κυριακή, 08 Ιαν 2012. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΜΕΝΤ

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΜΕΝΤ 0-3

Στη θέση του οδηγού η ΜΕΝΤ
Εξαιρετική εμφάνιση πραγματοποίησε η ΜΕΝΤ κόντρα στον Αριστοτέλη, του οποίου επικράτησε εκτός έδρας με 3-0 και διατηρήθηκε στην κορυφή του Γ΄ομίλου της Β΄Εθνικής Ανδρών...

Παλικαρίσιο «διπλό» ο Αρίων

on Σάββατο, 10 Δεκ 2011. Posted in ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, VOLLEYBALL, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Φ.Σ.Αρίων

Β' ΑΝΔΡΩΝ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 0-3

Παλικαρίσιο «διπλό» ο Αρίων

Την πρώτη του νίκη πέτυχε ο ΦΣ Αρίων, που επικράτησε με 3-0 (25-17, 25-18, 26-24) του Αριστοτέλη Σκύδρας εκτός έδρας.

Efi Sfyri BV Academy

Ευρωπαϊκό Εφήβων

ΕURO JUNIORS MEN 2012
(24/8-2/9 Δανία, Πολωνία)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΚΑΤΑΤΑΞΗ
(Γκντίνια - Πολωνία)
Τελικός - 2 Σεπτεμβρίου:
19.30: Ιταλία - Ισπανία 3-1 (25-21, 25-14, 23-25, 25-22)
Μικρός τελικός:
16.30: Τουρκία - Βέλγιο 2-3 (24-26, 25-17, 25-21, 22-25, 15-17)
Ο δρόμος για τα τελικά
Το video των αγώνων